קרדיט תמונה: freepik

פריזבי מתמחים באחסון, שינוע ואספקה ברכבים מקוררים של מזון בריאות ומוצרי סופר

בחירה של חברה המספקת שירותי משלוחים, הובלות ושינוע של סחורה צריכה להיעשות בכובד ראש וברצינות רבה. אתם משקיעים ממלוא כספכם, מרצכם והונכם על מנת לספק ללקוחות שלכם את הטוב של הטוב, את המוצרים האיכותיים ביותר, ואתם מפקידים את כל זה בידי חברת המשלוחים שאתם בוחרים לספק לכם את הסחורה מדי פעם בפעם. זה רלוונטי לכל עסק כמו סופר, מכולת, חנות קטנה או צרכנים פרטיים, וזה רלוונטי ביותר כאשר מדובר בשינוע של סחורה בהקפאה.

בוחרים בחברת ההובלות הטובה ביותר למוצרים קפואים

חברת פריזבי משלוחים בהקפאה מספקת שירותי משלוחים והובלה של מוצרים הצריכים קירור או בקרת טמפרטורה קבועה לאורך כל הדרך. החברה תעשה הכל על מנת שאתם תוכלו לקבל סחורה איכותית, מוקפאת או מבוקרת מבחינת טמפרטורה ותנאי לחות אופטימליים. באתר החנות של פריזבי משלוחים בהקפאה תוכלו למצוא מגוון מידע לגבי השירותים השונים, המוצרים הנהדרים מהחנות כמו מוצרי מזון על, מזון בריא דל פחמימות, תחליפי בשר, לחמניות מקמח שקדים ועוד.

מה לברר עם חברת המשלוחים שלכם?

לנהל עסק בישראל זה לא קל כמו שזה נראה. מדובר בתכנון קפדני רב כל הזמן, כל יום וכל שעה; נדרשת אחריות כבדה לוודא כי הסחורה אכן מגיעה בזמן, לספור את המלאי ולהזמין הזמנה חדשה, וכמובן לוודא כי הסחורה שמגיעה אכן עומדת בכל הסטנדרטים התקניים.

כאשר מדובר במשלוחים מוקפאים של מזון בריא כמו לחמניות מקמח שקדים, פירות קפואים או תחליפי בשר עניין השילוחים מקבל משנה זהירות – מדובר על סחורה רגישה לטמפרטורה וכל שינוי עלול להוביל להפסדים כספיים רבים, שלא לדבר על הנזקים התברואתיים שזה יכול לגרום לצרכנים. חברת פריזבי משלוחים בהקפאה דואגת לספק ללקוחות שלה את מיטב המוצרים הנהדרים שצריכים קירור בתנאי הקפאה או קירור אופטימליים של בין מינוס 20 מעלות צלזיוס ועד 20 מעליות צלזיוס, ברמת אחסון נאותה ותקנית, מקום ברווח עבור כל הסחורה ודאגה כי היא תגיע לייעדה בזמן.

עמידה בלוח הזמנים

שמירה על איכות הסחורה הקפואה זה דבר ראשון, אך מה לגבי שאר העניינים? כאשר בוחרים חברת הובלות של סחורה למכולות וסופרים, חייבים לעמוד בזמנים. לוקח קצת יותר זמן לדאוג להעמסה ופירוק של מוצרים הצריכים ביקורת טמפרטורה, אך זה לא מצדיק איחורים. גם כאשר מפרקים את הסחורה במקום היעד של המשלוח, חייבים לוודא כי הסחורה שיוצאת מהמשאית לא עומדת סתם כך בשמש ונמסה חלילה, דבר שעלול לפגום בסחורה, להרוס אותה ולהוביל להפסדים כספיים גבוהים.

צריכים לספק משלוחים של לחמניות מקמח שקדים? הובלה של בצקים ומאפים לבית העסק שלכם בתנאי קירור טובים? מעכשיו בוחרים בחברת ההובלות של פריזבי משלוחים בהקפאה – המובילים בארץ בשיווק מוצרי מזון בריא ואיכותי, כמו גם מזונות-על, מזון דל פחמימות, תחליפי בשר ועוד.

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

הפיתוי הבלתי ניתן לעמוד בפניו של מגשי פירות: האירוע האולטימטיבי חיוני

מגשי פירות הפכו לחלק חיוני בכל אירוע, בין אם זה מפגש תאגידי או חגיגה חברתית. אין להכחיש את המשיכה של המבחר התוסס והמרענן הללו, מכיוון שהם לא רק מוסיפים נופך של אלגנטיות לאירוע אלא גם מספקים אפשרות בריאה וטעימה לאורחים.

בלוג

איפור מתאגרפת לפורים

עוד רגע פורים מתקרב ונראה שכולם מחפשים אחר התחפושת המושלמת. הילדות של היום הן כבר מזמן לא רק נסיכות שרוצות