קרדיט תמונה: freepik

פורל הדן של קיבוץ דן- חוויה על חושית של טעמים

אם תהיתם מהו טעם דג אמיתי ואיכותי באמת, אנו מזמינים אתכם לטעום את דגי הפורל של קיבוץ הדן. דגי הפורל של קיבוץ דן גדלים בחוות דגי הדן שמתפקדת כחווה מעבדת ומשווקת, כמפעל גידול הדגים הגדול והטוב ביותר בארץ. בחוות הגידול של קיבוץ דן עושה הצוות לילות כימים על מנת לספק ללקוח, וכן כמובן לרשתות השיווק וההפצה, את הדגים האיכותיים והטריים ביותר, ולא פחות. בין היתר, שם הצוות דגש על גיול מיטבי, זאת החל משליית דגי הדן ממי הנחל, עד הגעתם לחנויות המובחרות, ולבסוף- עד פריסתם על צלחתכם. חוות דגי הדן של קיבוץ דן עושה חיל בגידול דגים עוד משנת 1939, בפרט דגי פורל נהדרים, שטעמם ואיכותם מדברים בעד עצמם.

 

קיבוץ דן- עולם של של גידול דגים טריים ואיכותיים

קיבוץ דן מתפקד כיום כחווה מעבדת ומשווקת, מהגידול ועד הצלחת. הקיבוץ וצוותו בפרט שם דגש רחב על גידול דגי פורל איכותיים וטובים, מהטעימים ביותר שתטעמו. שלא בכדי, נמכרים כמנות גם במסעדות הטובות ביותר במרכז ובצפון. ואיך הכל מתחיל? מאותה חווה מגדלת משווקת בקיבוץ, אשר מייצרת יותר מ-600 טון דגים טריים בשנה אחת. אין כל ספק, כי גם מספר הדגים המיוצרים, מעיד הוא בעצמו על הביקוש הגדול שבדגים האיכותיים הללו. הצוות של קיבוץ דן עושה פועלו עוד מימי טרום הקמתה של המדינה, ועד היום, וגאה להיות לאבן דרך קולינרית מדופלמת, בכל מחוזותינו.

החל מטעם, איכות וניקיון, ועוד איכויות רבות, דגי הפורל של קיבוץ דן הם הטובים ביותר עבור כל המשפחה, מבוגרים וילדים כאחד. בארוחת דגים אחת ירווה גופכם נחת ובריאות. דגי הפורל עשירים בסיבים תזונתיים מלוא החופן, וכן ערכים נוספים כמו ברזל, אומגה 3, אומגה 6 ועוד דברים טובים.

עבור כל ארוחה- דגי הפורל שלנו הם הפיתרון המושלם. מי מכם שמעוניין בסעודת מלכים- ללא ספק ימצא זאת בדגי הפורל, אשר גמישותם כמרכיב במתכון מאפשרת הנגשת קשת של טעמים וניראות בכל ארוחה מחדש. ואילו, עבור הילדים, מדובר בפיתרון הקליל והנוח ביותר, שכן, דגי הפורל ידועים במיעוט העצמות שבהם. לכן, כל שתצטרכו לעשות הוא- לנקות, תבנית בתנור, ולהגיש בתיאבון. ככלל, דגי הפורל יתאימו לכל סוגי המתכונים, מהקלים ביותר ועד המורכבים ביותר.

 

הביס הטוב ביותר שארוחת דגים יכולה לספק- פורל הדן

דג פורל הדן הוא המילה האחרונה כשמדברים על טעם ואיכות דגים טריים. לא בכדי, התמחותו של קיבוץ דן היא בגידול דגי הפורל, שכן, ההשקעה בגידולם היא כאיכות טעמם. חוות דגי הדן בקיבוץ דן פועלת 24/7 על מנת לייצר את הדגים הטובים ביותר. קיבוץ דן נותן משנה תוקף לחקלאות הישראלית במלוא הדרה, ומעניק עושר רב של טעמים לכל לקוח, מפיץ ומשווק.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

הפיתוי הבלתי ניתן לעמוד בפניו של מגשי פירות: האירוע האולטימטיבי חיוני

מגשי פירות הפכו לחלק חיוני בכל אירוע, בין אם זה מפגש תאגידי או חגיגה חברתית. אין להכחיש את המשיכה של המבחר התוסס והמרענן הללו, מכיוון שהם לא רק מוסיפים נופך של אלגנטיות לאירוע אלא גם מספקים אפשרות בריאה וטעימה לאורחים.

בלוג

איפור מתאגרפת לפורים

עוד רגע פורים מתקרב ונראה שכולם מחפשים אחר התחפושת המושלמת. הילדות של היום הן כבר מזמן לא רק נסיכות שרוצות