מבוא לבישול בזול #2 – מוצרים מעובדים

בפוסט הקודם ביססנו את הטענה שיותר זול לבשל אוכל בבית מאשר לקנות אותו בחוץ. 
דעו לכם שהעיקרון הזה נכון גם כשמשווים בין המחיר של מוצרים מוכנים ומעובדים בסופר, לבין מחיר הכנת המוצרים האלה לבד. 
בואו ניקח שניצל בתור דוגמא. אתם יכולים לקנות אריזה של 700 גרם שניצלים קפואים במחיר של 27 ש"ח בערך. לעומת זאת, אתם יכולים לקנות 700 גרם חזה עוף פרוס שנמכר ב-25 ש"ח לקילו, תמורת רק 17.5 ש"ח….

(קיראו ו/או הגיבו להמשך הפוסט אצל כותבו: בישול בזול )

סגור לתגובות.